Blog

Cover Image

Kiedy należy wykonać gastroskopię?

Odczuwasz uporczywe bóle w nadbrzuszu, którym towarzyszą zgaga oraz wzdęcia? Nie pomagają środki przeciwbólowe oraz inne farmaceutyki? Oznacza to, że najwyższy czas udać się na gastroskopię! Sprawdź, na czym polega badanie i kiedy należy je wykonać.

Więcej

Cover Image

Jak przygotować się do wizyty u proktologa?

Chociaż większości pacjentom wizyta u proktologa nie kojarzy się pozytywnie, nie musi być ona nieprzyjemnym przeżyciem. Bardzo ważne jest bowiem odpowiednie przygotowanie. Zanim jednak odpowiemy na pytanie, czego spodziewać się w trakcie wizyty u proktologa, sprawdźmy, czym zajmuje się ta dziedzina medycyny.

Więcej

Cover Image

Na czym polega anoskopia?

Jeśli cierpisz na hemoroidy, konieczna może okazać się anoskopia, czyli jedno z podstawowych badań diagnostycznych, zlecanych w diagnostyce schorzeń końcowego odcinka przewodu pokarmowego. Sprawdź, co warto wiedzieć o badaniu.

Więcej

Cover Image

Jakie dane zawiera obdukcja lekarska?

Uległeś wypadkowi i chcesz dochodzić odszkodowania? A może potrzebujesz zaświadczenia o swoim stanie zdrowia lub potwierdzenia możliwości terapeutycznych w zakresie jego podreperowania? Zdecyduj się na obdukcję lekarską. Wszystko, co warto o niej wiedzieć znajdziesz w naszym wpisie.

Więcej

Cover Image

Witamy na blogu!

Został on stworzony żeby przybliżyć Państwu naszą działalność.

Więcej